Nedis HTCO50FWT Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Nedis HTCO50FWT (40 oldal) a melegítő kategóriában. Ez a kézikönyv 15 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
40
Letöltések
720
Termékspecifikációk
| Márka: | Nedis |
| Kategória: | melegítő |
| Modell: | HTCO50FWT |
| Termék színe: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Magasság: | 375 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Mélység: | 605 mm |
| Vezetékhossz: | 1.5 M |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Állítható hőfokszabályzó: | Igen |
| Típus: | Konvektoros elektromos fűtés |
| Áram: | 2000 W |
| AC bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Mennyiség csomagonként: | 1 db |
| Megjelenítő: | LCD |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Készülékház anyaga: | Fém |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Fogantyú(k): | Igen |
| Önbeálló kerekek: | Nincs |
| Dugótípus: | Type F (CEE 7/4) |
| Teljesítményfokozatok száma: | 3 |
| Kompatibilis készülékek: | Beltéri |
| Fűtőteljesítmény: | 2000 W |
| Elhelyezés beállításai: | Padló |
| A termosztát szabályozójának típusa: | Digitális |
| Fűtőteljesítmény (min.): | 750 W |
| Megfelel a következő szoba méretig: | 20 m² |
| Fürdőszobába alkalmas: | Nincs |
| Leolvasztás üzemmód: | Igen |
Útmutatók melegítő Nedis
24 Május 2024
20 Május 2024
Útmutatók melegítő
Legújabb útmutatók melegítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024