Netgear WAC104 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Netgear WAC104 (6 oldal) a router kategóriában. Ez a kézikönyv 6 embernek volt hasznos, és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
6
Letöltések
1.489
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | WAC104 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 385 g |
| Magasság: | 40.6 mm |
| Szélesség: | 239.65 mm |
| Mélység: | 181.45 mm |
| Csomagolás tömege: | 780 g |
| Csomagolás mélysége: | 192 mm |
| Csomagolás magassága: | 98 mm |
| Csomagolás szélessége: | 247 mm |
| Termék típusa: | Asztali router |
| Kartonok száma raklapra helyezett rétegenként: | 5 db |
| Darabszám szállító karton dobozonként: | 10 db |
| Áramforrás típusa: | AC |
| LED-kijelzők: | LAN, WPS |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 8.1 W |
| Kábelek mellékelve: | LAN (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 4 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 0 - 40 °C |
| Tárolási hőmérséklettartomány (T-T): | -120 - 70 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 10 - 90 % |
| Tárolási relatív páratartalmi tartomány: | 5 - 95 % |
| AC adapter mellékelve: | Igen |
| USB port: | Nincs |
| Harmonized System (HS)-kód: | 85176990 |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Biztonsági algoritmusok: | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tanúsítványok: | CE (EN60950) |
| Szűrés: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Meghibásodások közötti átlagos idő (MTBF): | 285000 ó |
| Antennák száma: | 3 |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Újraindító gomb: | Igen |
| A legfontosabb Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN adatátviteli sebesség (max.): | 867 Mbit/s |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Eternet LAN csatlakozó felület típusa: | Gigabit Ethernet |
| Szolgáltatási minőség (QoS) támogatás: | Igen |
| Antenna kialakítása: | Külső |
| 3G: | Nincs |
| 4G: | Nincs |
| WLAN adatátviteli sebesség (első sáv): | 300 Mbit/s |
| WLAN adatátviteli sebesség (második sáv): | 867 Mbit/s |
| Szállító kartondoboz szélessége: | 507 mm |
| Szállító kartondoboz hosszúsága: | 399 mm |
| Szállító kartondoboz magassága: | 270 mm |
| WLAN-kapcsolatok száma (max.): | 128 |
| Gyűjtőkarton nettó tömege: | 8620 g |
| Rétegek száma raklaponként (tengeri): | 7 db |
| Rétegek száma raklaponként (légi): | 5 db |
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025