Nevir NVR-453 MDUC Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Nevir NVR-453 MDUC (22 oldal) a hi-fi rendszer kategóriában. Ez a kézikönyv 31 embernek volt hasznos, és 9 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
22
Letöltések
1.158
Termékspecifikációk
| Márka: | Nevir |
| Kategória: | hi-fi rendszer |
| Modell: | NVR-453 MDUC |
| Termék színe: | Ezüst |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Mélység: | 230 mm |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC/akkumulátor |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Beépített kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MMC, SD |
| Feszültség: | 1.5 V |
| Kábelek mellékelve: | AC |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 8 |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Apple dokkolás kompatibilitás: | Nem támogatott |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| Támogatott audió formátumok: | MP3 |
| Támogatott rádiósávok: | AM, FM |
| AM-sávtartomány: | 522 - 1620 kHz |
| FM-sávtartomány: | 87.5 - 108 MHz |
| Videófelvétel: | Nincs |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérfény színe: | Kék |
| Optikai lemezlejátszó: | Igen |
| Kazetta-lejátszó: | Nincs |
| Optikai lemezek száma: | 1 lemezek |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 3 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| Basszus reflex: | Nincs |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| MP3-lejátszás: | Igen |
| Támogatott lemezfajták: | CD, CD-R, CD-RW |
| Hangerőszabályzó: | AC/akkumulátor |
| USB közvetlen lejátszás: | Igen |
| CD-R lejátszás: | Igen |
| CD-RW lejátszás: | Igen |
| Tuner típusa: | Analóg |
| Beépített merevlemez: | Nincs |
| Karaoke: | Nincs |
| Lejátszási lemezformátumok: | CD audio |
| CD cserélő: | Nincs |
| Lemezbetöltés típusa: | Felső |
Útmutatók hi-fi rendszer Nevir
8 Augusztus 2024
Útmutatók hi-fi rendszer
Legújabb útmutatók hi-fi rendszer
9 Április 2025
6 Április 2025
2 Április 2025
1 Április 2025
31 Március 2025