Nilfisk FM400L Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Nilfisk FM400L (23 oldal) a nincs kategorizálva kategóriában. Ez a kézikönyv 10 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.6 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
23
Letöltések
1.678
Termékspecifikációk
| Márka: | Nilfisk |
| Kategória: | nincs kategorizálva |
| Modell: | FM400L |
| Termék színe: | Black, Grey |
| Tömeg: | 37000 g |
| Magasság: | 1236 mm |
| Szélesség: | 445 mm |
| Mélység: | 572 mm |
| Zajszint: | 59 dB |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 230 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Max. bemeneti teljesítmény: | 1100 W |
| Gép típusa: | Kézzel irányított |
| Maximális területű teljesítmény: | - m²/h |
| Működési szélesség (kefe): | 430 mm |
| Kefék száma: | 1 |
| Kefe forgási sebessége (max.): | 180 RPM |
| Ecset érintkező nyomása (max.): | 35.69 g/cm² |
Útmutatók nincs kategorizálva Nilfisk
23 Augusztus 2024
19 Augusztus 2024
19 Augusztus 2024
19 Augusztus 2024
19 Augusztus 2024
Útmutatók nincs kategorizálva
Legújabb útmutatók nincs kategorizálva
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025