Optoma EH200ST Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma EH200ST (68 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 5 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.4 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
68
Letöltések
1.610
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | EH200ST |
| Termék színe: | Fehér |
| Tömeg: | 2450 g |
| Magasság: | 114 mm |
| Szélesség: | 315 mm |
| Mélység: | 224 mm |
| Zajszint: | - dB |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 110 - 220 V |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Termék típusa: | Standard vetítési távolságú projektor |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 233 W |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Támogatott képarányok: | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Kijelzési szöveg (OSD) nyelvei: | CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, GRE, HUN, ITA, JPN, KOR, NOR, POL, POR, RUM, RUS, SWE, THA, TUR, VIE |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.375 - 91.146 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 24 - 85 Hz |
| Alap képméretarány: | 16:9 |
| HDMI portok mennyisége: | 2 |
| HDMI-verzió: | 1.4a |
| Fenntarthatósági tanúsítványok: | RoHS |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 21.9 - 24 mm |
| Elhelyezés: | Asztali |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| Támogatott grafikus felbontások: | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA) |
| Támogatott videómódok: | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| Távvezérlés típusa: | IR |
| Médialejátszó típusa: | Nincs |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Üzemi magasság: | 0 - 3000 M |
| Blende tartomány (F-F): | 2.5 - 2.67 |
| Jelszavas védelem: | Igen |
| Projektor fényereje: | 3000 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | 1080p (1920x1080) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 41.8 - 300 " |
| Vetítési távolság: | 1.5 - 10 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.1:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.48 - 1.62:1 |
| Zoom típusa: | Kézi |
| Fényforrás élettartama: | 5000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 190 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 6500 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| Zajszint (gazdaságos üzemmód): | 26 dB |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -40 - 40 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 80 % |
| Eltolás: | 116 % |
| Támogatott 3D formátumok: | Frame packing, Side by side, Top and bottom |
| Energiafogyasztás (gazdaságos üzemmód): | 193 W |
| CardBus PCMCIA csatlakozó típusa: | Nincs |
| Kontraszt arány: | 25000:1 |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024