Optoma EP728I Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma EP728I (57 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 9 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.7 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
57
Letöltések
538
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | EP728I |
| Tömeg: | 2000 g |
| Zajszint: | 33 dB |
| Méretarány: | 4:3 |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 256 W |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Méret (sz x mé x ma): | 259 x 188 x 71.5 mm |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15 - 100 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 43 - 85 Hz |
| Be- és kimeneti portok: | -DVI-I.\n-15 Pin D-sub (RGB/YPbPr/SCART).\n-S-Video.\n-3.5mm Mini Jack.\n-USB.\n-VGA.\n-RS232. |
| Projektor fényereje: | 2800 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | XGA (1024x768) |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.95 - 2.15:1 |
| Fényforrás élettartama: | 4000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 200 W |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| Színek száma: | 16,78 millió szín |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | 40 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 85 % |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024