Optoma EX612 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma EX612 (56 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 13 embernek volt hasznos, és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
56
Letöltések
1.621
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | EX612 |
| Tömeg: | 2900 g |
| Zajszint: | 28 dB |
| Kompatibilitás: | UXGA, SXGA, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Méretarány: | 4:3, 16:9 |
| Támogatott videoformátumok: | Nem támogatott |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 298 W |
| Componens videó bemenet (YPbPr/YCbCr): | 2 |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 1 W |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 85 % |
| Méret (sz x mé x ma): | 324 x 234 x 97 mm |
| Kontrasztarány (általános): | 3000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15 - 91 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 25 - 85 Hz |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 18.2 - 21 mm |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Áramkövetelmények: | 100-240V, 50-60Hz |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Projektor fényereje: | 3500 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | XGA (1024x768) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 0.78 - 9.38 " |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.95 - 2.15:1 |
| Lámpa teljesítménye: | 230 W |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| Hang (jobb, bal) bemenet: | 1 |
| S-video bemenetek száma: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Mátrix mérete: | 0.55 " |
| Lencse fókusztávolsága: | 2.41 - 2.66 |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | 40 ° |
| Felbontás: | 1600 x 1200 pixelek |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 80 % |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024