Optoma TX330 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma TX330 (49 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 11 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
49
Letöltések
1.128
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | TX330 |
| Termék színe: | Szürke |
| Tömeg: | 1100 g |
| Magasság: | 64 mm |
| Szélesség: | 205.5 mm |
| Mélység: | 156 mm |
| Lámpa típusa: | P-VIP |
| Zajszint: | 33 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Hordtáska: | Igen |
| Méretarány: | 4:3 |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| Bluetooth: | Nincs |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 225 W |
| Kapcsolódási technológia: | Vezetékes |
| Kábelek mellékelve: | Composite, HDMI, USB, VGA |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| 3D: | Nincs |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 1 W |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Fókusz: | Kézi |
| Méret (sz x mé x ma): | 205.5 x 156 x 64 mm |
| Kontrasztarány (általános): | 2000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15 - 100 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 43 - 85 Hz |
| HDMI portok mennyisége: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 21.79 - 23.99 mm |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 1 |
| Maximális felbontás (analóg): | 1400 x 1050 pixelek |
| Elhelyezés: | Plafon |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Nincs |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Támogatott grafikus felbontások: | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1400 x 1050 (SXGA+), 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA) |
| Támogatott videómódok: | 1080i, 480i, 480p, 576i, 576p, 720i |
| Médialejátszó típusa: | Nincs |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Projektor fényereje: | 2200 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | XGA (1024x768) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 22.9 - 302 " |
| Vetítési távolság: | 1 - 12 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.1:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.95 - 2.15:1 |
| Zoom típusa: | Kézi |
| Fényforrás élettartama: | 3000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 165 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 5000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| 3D Ready: | Nincs |
| S-video bemenetek száma: | 1 |
| Zajszint (gazdaságos üzemmód): | 31 dB |
| Színek száma: | 16,78 millió szín |
| Mátrix mérete: | 0.55 " |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -18 - 18 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 85 % |
| Eltolás: | 115 % |
| Nagyfelbontásra kész (HD-Ready): | Nincs |
| CardBus PCMCIA csatlakozó típusa: | Nincs |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024