Panasonic SC-PM250 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Panasonic SC-PM250 (99 oldal) a hi-fi rendszer kategóriában. Ez a kézikönyv 14 embernek volt hasznos, és 9 felhasználó értékelte átlagosan 4.3 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
99
Letöltések
503
Termékspecifikációk
| Márka: | Panasonic |
| Kategória: | hi-fi rendszer |
| Modell: | SC-PM250 |
| Termék színe: | Ezüst |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Típus: | Otthoni mikro hangrendszer |
| Áramforrás: | AC |
| Bluetooth: | Igen |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 14 W |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Hangszínszabályozó: | Igen |
| Elalvás időzítő: | Igen |
| Impedancia: | 6 Ω |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| Támogatott audió formátumok: | MP3 |
| Támogatott rádiósávok: | FM |
| Alapértelmezett állomások mennyisége: | 45 |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.2 W |
| USB port: | Igen |
| Optikai lemezlejátszó: | Igen |
| Kazetta-lejátszó: | Nincs |
| Optikai lemezek száma: | 1 lemezek |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 20 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| Basszus reflex: | Igen |
| Erősítő: | Igen |
| Frekvenciatartomány: | 0 - 1000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 10 % |
| Rádiós adatrendszer (RDS): | Igen |
| Tuner továbbfejlesztések: | Automatikus hangolás |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Első hangszóró típusa: | 1-utas |
| Folyamatos hang-/képátvitel (streaming): | Igen |
| MP3-lejátszás: | Igen |
| Támogatott lemezfajták: | CD, CD-DA, CD-RW |
| Testreszabható hangszínszabályzó: | Igen |
| Hangszínszabályzó sávok száma: | 4 |
| Hangerőszabályzó: | AC/akkumulátor |
| Hangszínszabályozó módok: | Bass, Flat, Soft, Vocal |
| Beépített időzítő: | Igen |
| Magas hang beállítása: | Igen |
| Bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Beviteli feszültség: | 220-240 V |
| Elülső hangszóró szélessége: | 139 mm |
| Elülső hangszóró mélysége: | 136 mm |
| Elülső hangszóró magassága: | 224 mm |
| Elülső hangszóró súlya: | 1300 g |
| Center hangfal mérete (sz x mé x ma): | 184 x 228 x 123 mm |
| Center hangfal súlya: | 1100 g |
| FM-antenna: | Igen |
Útmutatók hi-fi rendszer Panasonic
2 Október 2024
29 Szeptember 2024
23 Szeptember 2024
20 Szeptember 2024
19 Szeptember 2024
Útmutatók hi-fi rendszer
Legújabb útmutatók hi-fi rendszer
9 Április 2025
6 Április 2025
2 Április 2025
1 Április 2025
31 Március 2025