PowerPlus POWE20010 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz PowerPlus POWE20010 (11 oldal) a daráló kategóriában. Ez a kézikönyv 20 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.3 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
11
Letöltések
1.039
Termékspecifikációk
| Márka: | PowerPlus |
| Kategória: | daráló |
| Modell: | POWE20010 |
| Termék színe: | Grey, Stainless steel |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 220-240 V |
| Kábelhosszúság: | 2 M |
| Bemeneti teljesítmény: | 650 W |
| Üresjárati fordulatszám (max): | 12000 RPM |
| Csiszolókorong átmérője: | 115 mm |
Útmutatók daráló PowerPlus
10 Május 2024
Útmutatók daráló
Legújabb útmutatók daráló
18 Június 2024
18 Június 2024
18 Június 2024
18 Június 2024
18 Június 2024