Használati útmutató AEG FEB52600ZM
AEG mosogatógép FEB52600ZM
Oldal 1/72
USER
MANUAL
NL Gebruiksaanwijzing2
Afwasautomaat
ENUser Manual25
Dishwasher
FRNotice d'utilisation47
Lave-vaisselle
FEB52600ZD
FEB52600ZM
FEB52600ZW
Értékelje ezt az útmutatót
4.3/5 (3 Vélemények)
Termékspecifikációk
Márka: AEG
Kategória: mosogatógép
Modell: FEB52600ZM
Készülék elhelyezése: Félig beépített
Inverter technológia: Igen
Beépített kijelző: Igen
Kijelző típusa: Gombok
Tömeg: 38280 g
Magasság: 880 mm
Szélesség: 596 mm
Mélység: 575 mm
Csomagolás tömege: 39800 g
Zajszint: 47 dB
Zajkibocsátási osztály: C
Energiatakarékossági osztály: E
Energiahatékonysági osztály: A-G
Hőmérséklet beállítások száma: 4
Áram: 10 A
AC bemeneti feszültség: 220 - 240 V
AC bemeneti frekvencia: 50 - 60 Hz
Belső fény: Nincs
Rekesz beszerelési szélessége: 600 mm
Rekesz beszerelési mélysége: 550 mm
Állítható rekeszmagasság (min.): 820 mm
Hőmérséklet (max): 70 °C
Csatlakoztatott terhelés: 2200 W
Vezérlőpult színe: Rozsdamentes acél
Hátralévő idő jelzése: Igen
Ajtó színe: Nem alkalmazható
Felső kosár állítható magassága: Igen
Helybeállítások száma: 13 helybeállítások
Mosási programok mennyisége: 5
Mosogatóprogramok: Auto 45-70°C, Eco, Glass/delicate, Intensive, Quick
Ciklusidő: 240 perc
Sójelző: Igen
Öblítő segédjelző: Igen
Ciklusonkénti vízfogyasztás: 9.9 L
Áramfogyasztás (kikapcsolva): 0.1 W
Késleltetett indítás: Igen
Indításkésleltetés (max.): 24 ó
Energiafogyasztás 100 ciklusonként: 94 kWh
Szárítórendszer: Természetes
Üvegvédelem: Igen
Állítható rekeszmagasság (max.): 880 mm