Használati útmutató Netgear Centria WNDR4720
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear Centria WNDR4720 (26 oldal) a router kategóriában. Ezt az útmutatót 8 ember találta hasznosnak és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.4 csillagra
Oldal 1/26

NETGEAR, Inc.
350 East Plumeria Drive
San Jose, CA 95134, Verenigde Staten
Oktober 2012
Technische ondersteuning
Zoek nadat u uw product hebt geïnstalleerd het serienummer op
het etiket van uw product op en gebruik dit om uw product te
registreren op https://my.netgear.com.
Voordat u onze telefonische ondersteuningsdienst kunt
gebruiken, moet u uw product registreren. NETGEAR raadt u aan
uw product te registreren via de website van NETGEAR.
Voor productupdates en ondersteuning via internet gaat u naar
http://support.netgear.com.
CENTRIA WNDR4700/WNDR4720
Installatiehandleiding
Inhoud van de verpakking
De verpakking bevat de volgende items. Als een van de
onderdelen defect is, ontbreekt of is beschadigd, dient u
contact met uw NETGEAR dealer op te nemen.
Bekijk de installatievideo voor de CENTRIA via deze QR-code.
Ethernet-kabel
CENTRIA
Lade voor
Opmerking: om mogelijke beschadiging te voorkomen, is de harde
schijf niet in de CENTRIA geplaatst tijdens het transport. Verwijder altijd
de harde schijf uit de interne sleuf als u de CENTRIA transporteert.
0,75-inch
alleen HDD
Netvoedingsadapter
Hardeschijfstation
(HDD) bijgesloten
alleen bij model
WNDR4720
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | Centria WNDR4720 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 870 g |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 256 mm |
| Mélység: | 206 mm |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Kábelek mellékelve: | LAN (RJ-45) |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| USB-csatlakozók száma: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 5 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| AC adapter mellékelve: | Igen |
| Méret (sz x mé x ma): | 256 x 206 x 85 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Biztonsági algoritmusok: | WPA, WPA2-PSK |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | UNIX |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| Sávszélesség: | 2.4 GHz |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| A legfontosabb Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN adatátviteli sebesség (max.): | 900 Mbit/s |
| Támogatott WLAN adatátviteli sebességek: | 450,900 Mbit/s |
| Állapotfüggő csomagfelügyelet (SPI): | Igen |
| Eternet LAN csatlakozó felület típusa: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Antenna kialakítása: | Belső |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Microsoft Internet Explorer 5.0\r\nFirefox 2.0\r\nSafari 1.4\r\nGoogle Chrome |
| Network address translation (NAT): | Igen |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear Centria WNDR4720, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
8 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
23 Március 2025