Netgear EX6000 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Netgear EX6000 (19 oldal) a wifi ismétlő kategóriában. Ez a kézikönyv 11 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.2 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
19
Letöltések
663
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | wifi ismétlő |
| Modell: | EX6000 |
| Termék színe: | Fehér |
| Tömeg: | 130 g |
| Magasság: | 67.17 mm |
| Szélesség: | 55.17 mm |
| Mélység: | 39 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Típus: | Hálózati jelismétlő |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 90 % |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Biztonsági algoritmusok: | WEP, WPA |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10, 100 Mbit/s |
| Csatlakozás utáni azonnali használat ('Plug and Play'): | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Macintosh rendszerrel kompatibilis: | Igen |
| Maximális átviteli távolság: | - M |
| WPS nyomógomb: | Igen |
| Támogatott böngésző: | Microsoft Internet Explorer 8.0, Firefox 20, Safari 5.1, Google Chrome 25.0 or higher |
| Antennák száma: | 2 |
| Antenna típusa: | Külső |
| WI-FI adatátviteli sebesség (max.): | 750 Mbit/s |
| Webalapú kezelés: | Igen |
| Frissíthető firmware: | Igen |
| Alkalmas az országban/helyben való használathoz: | Egyesült Királyság |
Útmutatók wifi ismétlő Netgear
3 Október 2024
3 Szeptember 2024
26 Július 2024
23 Július 2024
22 Július 2024
Útmutatók wifi ismétlő
Legújabb útmutatók wifi ismétlő
30 Március 2025
30 Március 2025
25 Március 2025
13 Január 2025
12 Január 2025