Netgear KWGR614 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Netgear KWGR614 (94 oldal) a router kategóriában. Ez a kézikönyv 11 embernek volt hasznos, és 9 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
94
Letöltések
1.052
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | KWGR614 |
| Tömeg: | 300 g |
| Csatlakozófelület: | Internet/WAN: 10/100 Mbps Ethernet, RJ-45 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 4 |
| Méret (sz x mé x ma): | 28 x 175 x 118 mm |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Microsoft Windows 98, Me, NT, 2000, XP |
| Maximális adatátviteli sebesség: | 0.054 Gbit/s |
| Támogatja az ISDN kapcsolatot: | Nincs |
| Áramkövetelmények: | 12 VDC, 1.0 A |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP szerver: | Igen |
| Moduláció: | CCK, DBPSK, DQPSK, QPSK |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Microsoft Internet Explorer 5.0 / Netscape 4.7;\n |
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025