Netgear LB2120 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Netgear LB2120 (100 oldal) a router kategóriában. Ez a kézikönyv 10 embernek volt hasznos, és 9 felhasználó értékelte átlagosan 4.8 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
100
Letöltések
503
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | LB2120 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 181.4 g |
| Magasság: | 30.5 mm |
| Szélesség: | 25.4 mm |
| Mélység: | 99 mm |
| Integrált kapcsoló: | Igen |
| Áramforrás típusa: | AC, DC |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Kábelek mellékelve: | AC, LAN (RJ-45) |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobilhálózati modem/router |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 2 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| Kimeneti áram: | 1 A |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Antenna típusa: | Belső |
| Keretállvány: | Nincs |
| Adathálózat: | 3G, LTE |
| xDSL-kapcsolat típusa: | Nincs |
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025