Használati útmutató Netgear N450
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear N450 (88 oldal) a router kategóriában. Ezt az útmutatót 6 ember találta hasznosnak és 4 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra
Oldal 1/88

350 East Plumeria Drive
San Jose, CA 95134
USA
January 2014
202-11338-01
N450 WiFi Cable Modem Router
Model N450/CG3000Dv2
User Manual
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | N450 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 590 g |
| Magasság: | 259 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Mélység: | 93 mm |
| Jelzőlámpa: | Igen |
| Termék típusa: | Asztali router |
| Áramforrás típusa: | DC |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kábelek mellékelve: | LAN (RJ-45) |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 4 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| AC adapter mellékelve: | Igen |
| USB port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Biztonsági algoritmusok: | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPS |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Macintosh rendszerrel kompatibilis: | Igen |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| WPS nyomógomb: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| A legfontosabb Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN adatátviteli sebesség (max.): | 450 Mbit/s |
| DoS támadás megelőzése: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Állapotfüggő csomagfelügyelet (SPI): | Igen |
| Eternet LAN csatlakozó felület típusa: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Antenna kialakítása: | Belső |
| DSL WAN: | Nincs |
| SIM-kártya csatlakozó: | Nincs |
| 3G/4G USB modem kompatibilitás: | Nincs |
| 3G: | Nincs |
| 4G: | Nincs |
| Network address translation (NAT): | Igen |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear N450, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
8 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
23 Március 2025