Használati útmutató Netgear Nighthawk AX8
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear Nighthawk AX8 (48 oldal) a router kategóriában. Ezt az útmutatót 9 ember találta hasznosnak és 7 felhasználó értékelte átlagosan 4.6 csillagra
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | Nighthawk AX8 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 1281 g |
| Magasság: | 161 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 202 mm |
| Csomagolás tömege: | 2380 g |
| Csomagolás mélysége: | 307 mm |
| Csomagolás magassága: | 129 mm |
| Csomagolás szélessége: | 238 mm |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Integrált kapcsoló: | Igen |
| Termék típusa: | Asztali router |
| Áramforrás típusa: | AC |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LED-kijelzők: | LAN, Power, WAN |
| Kábelek mellékelve: | LAN (RJ-45) |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 5 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 90 % |
| AC adapter mellékelve: | Igen |
| USB port: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Harmonized System (HS)-kód: | 85176990 |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n |
| Biztonsági algoritmusok: | 128-bit AES, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Macintosh rendszerrel kompatibilis: | Igen |
| Mellékelt termékek száma: | 1 db |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| Kimeneti áram: | 3.16 A |
| Kimeneti feszültség: | 19 V |
| Processzormagok: | 4 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Antennák száma: | 4 |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Újraindító gomb: | Igen |
| A legfontosabb Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN adatátviteli sebesség (max.): | 6000 Mbit/s |
| Eternet LAN csatlakozó felület típusa: | Gigabit Ethernet |
| DHCP szerver: | Igen |
| Univerzális Plug and Play (UPnP): | Igen |
| Webalapú kezelés: | Igen |
| Szolgáltatási minőség (QoS) támogatás: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Nincs |
| Antenna kialakítása: | Külső |
| Vendég hozzáférés: | Igen |
| Frissíthető firmware: | Igen |
| DSL WAN: | Nincs |
| SIM-kártya csatlakozó: | Nincs |
| 3G/4G USB modem kompatibilitás: | Nincs |
| WAN csatlakozás típusa: | RJ-45 |
| 3G: | Nincs |
| 4G: | Nincs |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Processzor frekvencia: | 1800 MHz |
| Csatorna sávszélessége: | 160 MHz |
| WLAN adatátviteli sebesség (első sáv): | 1200 Mbit/s |
| WLAN adatátviteli sebesség (második sáv): | 4800 Mbit/s |
| Átirányítási protokollok: | RIP-1, RIP-2 |
| Elektromágneses kompatibilitás: | FCC 15 B EN 55022 (CISPR 22), B C-Tick N10947 |
| Adatátviteli protokollok: | TCP/IP, DHCP, PPPoE, PPTP, Bigpond, Dynamic DNS, SMB |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear Nighthawk AX8, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
8 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
23 Március 2025