Használati útmutató Netgear WNR2000
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear WNR2000 (140 oldal) a router kategóriában. Ezt az útmutatót 11 ember találta hasznosnak és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra
Oldal 1/140

202-10397-03
February 2009
v1.3
NETGEAR, Inc.
350 East Plumeria Drive
San Jose, CA 95134 USA
NETGEAR Wireless-N
Router WNR2000 User
Manual
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | WNR2000 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 163 g |
| Magasság: | 108.7 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Mélység: | 132 mm |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 4 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| Mobilhálózati kapcsolat: | Nincs |
| Méret (sz x mé x ma): | 177.5 x 130 x 35 mm |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Biztonsági algoritmusok: | WPA, WPA2-PSK |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10, 100 Mbit/s |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| Szűrés: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség: | 0 Gbit/s |
| Támogatja az ISDN kapcsolatot: | Nincs |
| Wi-Fi sáv: | Nincs |
| Keretállvány: | Nincs |
| A legfontosabb Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN adatátviteli sebesség (max.): | 300 Mbit/s |
| Támogatott WLAN adatátviteli sebességek: | 300 Mbit/s |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Állapotfüggő csomagfelügyelet (SPI): | Igen |
| Eternet LAN csatlakozó felület típusa: | Fast Ethernet |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP szerver: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| 3G: | Nincs |
| 4G: | Nincs |
| Network address translation (NAT): | Igen |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear WNR2000, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
8 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
23 Március 2025