Használati útmutató Niko 420-0010X ACTOR
Niko okos otthon 420-0010X ACTOR
Oldal 1/36
nv Niko
PM420 0010XR11503
420-0010X ACTOR
Lees de volledige handleiding vóór installatie en ingebruikname.
1. BESCHRIJVING
Het sensor/actor-productengamma biedt een aantal comfortfuncties aan in combinatie met verschillende
schakelfuncties.
420-0010X: 1-kanaalactor met een 1-polige, potentiaalvrije relaisuitgang 10A
420-00101: actor zonder klauwen
420-00100: actor met klauwen
Opgelet: enkel geschikt voor binnenopstelling!
gekoppelde sensor de aangesloten belasting schakelt.
automatisch of na manuele bediening een schakelcommando naar de gekoppelde actor stuurt.
2. TECHNISCHE GEGEVENS
- voedingsspanning: 230V~ 50Hz