OK OWM 150 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz OK OWM 150 (20 oldal) a mosógép kategóriában. Ez a kézikönyv 34 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.4 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
20
Letöltések
1.331
Termékspecifikációk
| Márka: | OK |
| Kategória: | mosógép |
| Modell: | OWM 150 |
| Készülék elhelyezése: | Szabadonálló |
| Termék színe: | Fehér |
| Ajtópánt: | Bal |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Kijelző típusa: | Buttons, Rotary |
| Tömeg: | 65000 g |
| Magasság: | 850 mm |
| Szélesség: | 595 mm |
| Mélység: | 520 mm |
| AC bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 2000 W |
| Energiahatékonysági osztály (régi): | A |
| Ajtó színe: | Fehér |
| Mosási programok mennyisége: | 11 |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás: | 49 L |
| Gyermekzár: | Igen |
| Töltés típusa: | Elöltöltős |
| Dobkapacitás: | 5 kg |
| Legnagyobb centrifugálási sebesség: | 1000 RPM |
| Centrifuga hatékonyság osztály: | C |
| Zajszint (mosás): | 56 dB |
| Zajszint (centrifugálás): | 72 dB |
| Mosási programok: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cold, Hand/wool, Synthetics |
| Mosási energiafelhasználás: | 0.95 kWh |
| Mosás éves energiafogyasztása: | 172 kWh |
| Éves vízfogyasztás mosás: | 8061 L |
Útmutatók mosógép OK
6 Július 2024
Útmutatók mosógép
Legújabb útmutatók mosógép
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
9 Április 2025