Olympia 5905 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Olympia 5905 (44 oldal) a füstérzékelő kategóriában. Ez a kézikönyv 19 embernek volt hasznos, és 2 felhasználó értékelte átlagosan 4.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
44
Letöltések
1.529
Termékspecifikációk
| Márka: | Olympia |
| Kategória: | füstérzékelő |
| Modell: | 5905 |
| Termék színe: | Fehér |
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 78 mm |
| Csomagolás tömege: | 800 g |
| Áramforrás: | Akkumulátor |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 256 x 172 x 90 mm |
| Alacsony akkutöltöttség-jelző: | Igen |
| Feszültség: | 9 V |
| Kapcsolódási technológia: | Vezeték nélküli |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 2 |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 4 - 40 °C |
| Elem élettartama: | 1 év(ek) |
| Átmérő: | 128 mm |
| Kompatibilis akkumulátor méretek: | AAA |
| Riasztó decibel: | 85 dB |
| Érzékelőtípus: | Fényelektromos visszaverődés érzékelő |
Útmutatók füstérzékelő Olympia
8 Augusztus 2024
6 Augusztus 2024
7 Június 2024
Útmutatók füstérzékelő
Legújabb útmutatók füstérzékelő
18 Március 2025
14 Január 2025
31 December 2025
31 December 2025
31 December 2025