Omron BF508 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Omron BF508 (16 oldal) a mérleg kategóriában. Ez a kézikönyv 7 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.1 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
16
Letöltések
1.635
Termékspecifikációk
| Márka: | Omron |
| Kategória: | mérleg |
| Modell: | BF508 |
| Termék színe: | Fekete |
| Kijelző típusa: | Gombok |
| Tömeg: | 2100 g |
| Magasság: | 327 mm |
| Szélesség: | 303 mm |
| Mélység: | 55 mm |
| Típus: | Elektronikus személymérleg |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Megjelenítő: | Analóg |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 4 |
| Akkumulátor típus: | AA |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Forma: | Négyszögletes |
| Maximális súlykapacitás: | 150 kg |
| Pontosság: | 100 g |
| Mértékegységek: | kg |
| Testtömegindex (BMI) mérése: | Igen |
| Testzsír százalék: | Igen |
| Többfelhasználós: | Igen |
| Felhasználók száma: | 4 felhasznál(ók) |
Útmutatók mérleg Omron
16 Szeptember 2024
21 Augusztus 2024
20 Augusztus 2024
2 Augusztus 2024
1 Augusztus 2024
Útmutatók mérleg
Legújabb útmutatók mérleg
7 Április 2025
6 Április 2025
3 Április 2025
2 Április 2025
1 Április 2025