Optoma DX318E Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma DX318E (99 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 9 embernek volt hasznos, és 7 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
99
Letöltések
1.344
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | DX318E |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 3000 g |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 316 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Zajszint: | 27 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Termék típusa: | Standard vetítési távolságú projektor |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 225 W |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Támogatott képarányok: | 4:3, 16:9 |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Piaci pozicionálás: | Hordozható |
| Kontrasztarány (általános): | 20000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.38 - 91.15 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 50 - 85 Hz |
| Alap képméretarány: | 4:3 |
| HDMI portok mennyisége: | 1 |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 21.85 - 24 mm |
| Harmonized System (HS)-kód: | 85286200 |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC J, NTSC M, PAL B, PAL D, PAL G, PAL H, PAL I, PAL M, PAL N, SECAM B, SECAM D, SECAM G, SECAM K, SECAM K1, SECAM L |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 2 |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| Támogatott videómódok: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| OSD nyelvek száma: | 25 |
| Smart TV: | Nincs |
| Hang (bal, jobb) kimenet: | 1 |
| Projektor fényereje: | 3600 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | XGA (1024x768) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 27.78 - 304.4 " |
| Vetítési távolság: | 1 - 12 M |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.94 - 2.16:1 |
| Fényforrás élettartama: | 15000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 203 W |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| 3D Ready: | Igen |
| Hang (jobb, bal) bemenet: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -40 - 40 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 75 % |
| Eltolás: | 115 % |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024