Optoma DX550 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma DX550 (51 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 4 embernek volt hasznos, és 4 felhasználó értékelte átlagosan 5.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
51
Letöltések
849
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | DX550 |
| Termék színe: | Fekete |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Tömeg: | 2200 g |
| Magasság: | 230 mm |
| Szélesség: | 279 mm |
| Mélység: | 76.96 mm |
| Lámpa típusa: | P-VIP |
| Zajszint: | 30 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Hordtáska: | Igen |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Termék típusa: | Standard vetítési távolságú projektor |
| Méretarány: | 16:10 |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| Bluetooth: | Nincs |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 255 W |
| Kábelek mellékelve: | AC, VGA |
| Garanciakártya: | Igen |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 80 % |
| Fókusz: | Kézi |
| Kontrasztarány (általános): | 3000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.3 - 91.1 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 24 - 85 Hz |
| HDCP: | Nincs |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 2 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 18.2 - 21.8 mm |
| USB-csatlakozó típusa: | B típusú USB |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 3 |
| Elhelyezés: | Desktop, Ceiling |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Nincs |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| AC (táp) bemenet: | Igen |
| Támogatott grafikus felbontások: | 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Támogatott videómódok: | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 720p |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Hang (bal, jobb) kimenet: | 1 |
| Beépített TV-tuner: | Nincs |
| Áramfogyasztás (energiatakarékos módban): | 230 W |
| Blende tartomány (F-F): | 2.4 - 2.66 |
| Projektor fényereje: | 2600 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | XGA (1024x768) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 30 - 300 " |
| Vetítési távolság: | 1.2 - 12 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.1:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.97 - 2.17:1 |
| Zoom típusa: | Kézi |
| Fényforrás élettartama: | 5000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 180 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 6000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| Hang (jobb, bal) bemenet: | 1 |
| S-video bemenetek száma: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| Zajszint (gazdaságos üzemmód): | 28 dB |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Mátrix mérete: | 0.55 " |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -40 - 40 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 85 % |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024