Optoma EP776 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma EP776 (60 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 10 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
60
Letöltések
1.026
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | EP776 |
| Tömeg: | 5000 g |
| Zajszint: | 28 dB |
| Méretarány: | 4:3, 16:9 |
| Támogatott videoformátumok: | Nem támogatott |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 400 W |
| Componens videó bemenet (YPbPr/YCbCr): | 2 |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 5 W |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 35 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 80 % |
| Méret (sz x mé x ma): | 398 x 295 x 132 mm |
| Kontrasztarány (általános): | 3000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15 - 91 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 50 - 85 Hz |
| HDMI portok mennyisége: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 22.55 - 27.06 mm |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 2 |
| DVI-port: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Tápegység típusa: | 100-240V, 50-60 Hz |
| Projektor fényereje: | 4300 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | XGA (1024x768) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 313.74 " |
| Fényforrás élettartama: | 2000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 280 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 3000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| S-video bemenetek száma: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | 18 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 85 % |
| Trapéztorzítás korrigálása, vízszintes: | 18 ° |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024