Optoma GT720 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma GT720 (56 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 6 embernek volt hasznos, és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.3 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
56
Letöltések
885
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | GT720 |
| Termék színe: | Fekete |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Tömeg: | 2900 g |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 324 mm |
| Mélység: | 234 mm |
| Zajszint: | 27 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 110 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Termék típusa: | Standard vetítési távolságú projektor |
| Méretarány: | 16:10 |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| LED-kijelzők: | Power, Status |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 255 W |
| Kapcsolódási technológia: | Vezetékes |
| Kábelek mellékelve: | AC, VGA |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Kézi távvezérlő: | Nincs |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 1 W |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 85 % |
| Fókusz: | Kézi |
| Bekapcsolt állapotjelző LED: | Igen |
| Piaci pozicionálás: | Házimozi |
| Méret (sz x mé x ma): | 324 x 234 x 97 mm |
| Kontrasztarány (általános): | 3000:1 |
| HDMI portok mennyisége: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítványok: | RoHS |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| Fókusztávolság: | - mm |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 1 |
| Elhelyezés: | Asztali |
| USB háttértár: | Nincs |
| Nagyítási képesség: | Nincs |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| AC (táp) bemenet: | Igen |
| Támogatott videómódok: | 1080i, 1080p, 720p |
| Hangkimenet: | Igen |
| Távvezérlés típusa: | IR |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Beépített TV-tuner: | Nincs |
| Üzemi magasság: | 0 - 3000 M |
| Hangbemenet: | Igen |
| Hálózatra kész: | Nincs |
| Projektor fényereje: | 2500 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | WXGA (1280x800) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 32.24 - 322.41 " |
| Vetítési távolság: | 0.5 - 5 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | Rögzített |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 0.72:1 |
| Fényforrás élettartama: | 5000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 180 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 6000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| 3D Ready: | Igen |
| Hang (jobb, bal) bemenet: | 1 |
| S-video bemenetek száma: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| Nagyfelbontásra kész (HD-Ready): | Igen |
| CardBus PCMCIA csatlakozó típusa: | Nincs |
| Fokozatos letapogatás kimenet: | Nincs |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024