Optoma HD29HLVx Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma HD29HLVx (58 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 7 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
58
Letöltések
409
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | HD29HLVx |
| Termék színe: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Tömeg: | 3300 g |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 316 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomagolás tömege: | 3880 g |
| Zajszint: | 28 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Termék típusa: | Standard vetítési távolságú projektor |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 200 W |
| Kábelek mellékelve: | AC |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 2 |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Támogatott képarányok: | 4:3, 16:9 |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 85 % |
| Kijelzési szöveg (OSD) nyelvei: | ARA, CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FAS, FIN, FRE, GRE, HUN, IND, ITA, JPN, NOR, POL, POR, RUM, RUS, SWE, TUR, VIE |
| Piaci pozicionálás: | Házimozi |
| Kontrasztarány (általános): | 50000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.38 - 91.15 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 50 - 85 Hz |
| Alap képméretarány: | 16:9 |
| HDMI portok mennyisége: | 2 |
| HDMI-verzió: | 1.4a/2.0 |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 16.9 - 21.6 mm |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, NTSC J, NTSC M, PAL, PAL B, PAL D, PAL G, PAL H, PAL I, PAL M, PAL N, SECAM, SECAM B, SECAM D, SECAM G, SECAM K, SECAM K1, SECAM L |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| Teljesítményfelvétel (max.): | 285 W |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| OSD nyelvek száma: | 25 |
| Smart TV: | Nincs |
| Üzemi magasság: | 0 - 3000 M |
| Projektor fényereje: | 4500 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | 1080p (1920x1080) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 30.8 - 301.4 " |
| Vetítési távolság: | 1 - 7.5 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.3:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.12:1 - 1.47:1 |
| Zoom típusa: | Kézi |
| Fényforrás élettartama: | 4000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 240 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 10000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | 40 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 70 % |
| Okos projektor: | Nincs |
| Interaktív: | Nincs |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024