Optoma HD73 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma HD73 (1 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 11 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.7 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
1
Letöltések
1.019
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | HD73 |
| Tömeg: | 3100 g |
| Zajszint: | 29 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Méretarány: | 16:10 |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 285 W |
| Kézi távvezérlő: | Nincs |
| Componens videó bemenet (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 13 W |
| Piaci pozicionálás: | Házimozi |
| Méret (sz x mé x ma): | 347 x 245 x 94 mm |
| HDMI portok mennyisége: | 1 |
| Beépített hangszóró(k): | Nincs |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 22.25 - 26.69 mm |
| Analóg jel formátumrendszere: | PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 1 |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Igen |
| Áramkövetelmények: | 100 - 240 volts 50 / 60Hz |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Projektor fényereje: | 1100 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | WXGA (1280x768) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 36 - 323 " |
| Vetítési távolság: | 1.5 - 11 M |
| Fényforrás élettartama: | 3000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 220 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 2000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| S-video bemenetek száma: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| Lencse fókusztávolsága: | 2.5 - 2.8 |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 90 % |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024