Optoma PK301+ Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma PK301+ (7 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 8 embernek volt hasznos, és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.4 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
7
Letöltések
204
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | PK301+ |
| Termék színe: | Fekete |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Tömeg: | 235 g |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Zajszint: | - dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC/akkumulátor |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Termék típusa: | Rövid vetítési távolságú projektor |
| Belső tárolókapacitás: | 0.053710938 GB |
| Beépített kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Támogatott képformátumok: | BMP, JPG |
| Támogatott videoformátumok: | 3GP, AVI, MOV, MP4 |
| Kapcsolódási technológia: | Vezetékes |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Kézi távvezérlő: | Nincs |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Nincs |
| Támogatott audió formátumok: | AAC, MP3, OGG, PCM, WMA |
| Áramfogyasztás (készenlét): | - W |
| Kijelzési szöveg (OSD) nyelvei: | DEU, ENG, ESP, FRE, POR, TUR |
| Piaci pozicionálás: | Hordozható |
| Akkumulátor maximális élettartama: | 1.5 ó |
| Kontrasztarány (általános): | 3000:1 |
| HDMI portok mennyisége: | 1 |
| PC audio kimenet: | Igen |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 0.5 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | - mm |
| Memóriakártya maximális mérete: | 32 GB |
| Teljes HD (Full HD): | Nincs |
| DVI-port: | Nincs |
| Támogatott dokumentum formátumok: | PPT, PPTX |
| Projektor fényereje: | - ANSI lumen |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 80 - 150 " |
| Vetítési távolság: | - M |
| Fényforrás élettartama: | - ó |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024