Optoma TW631-3D Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma TW631-3D (59 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 7 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
59
Letöltések
280
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | TW631-3D |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 2200 g |
| Magasság: | 78.4 mm |
| Szélesség: | 280 mm |
| Mélység: | 230 mm |
| Lámpa típusa: | P-VIP |
| Zajszint: | 30 dB |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Hordtáska: | Igen |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Méretarány: | 16:10 |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 300 W |
| Kapcsolódási technológia: | Vezetékes |
| Kábelek mellékelve: | VGA |
| Garanciakártya: | Igen |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 1 W |
| Nagyítás: | 1.2 x |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Fókusz: | Kézi |
| Kontrasztarány (általános): | 10000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.3 - 91.1 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 24 - 85 Hz |
| HDMI portok mennyisége: | 1 |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 7 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 21 - 25.6 mm |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 3 |
| Elhelyezés: | Plafon |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Nincs |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| Támogatott grafikus felbontások: | 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 768 (WXGA), 1400 x 1050 (SXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA) |
| Támogatott videómódok: | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 720p |
| Távvezérlés típusa: | IR |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Médialejátszó típusa: | Nincs |
| Lámpák száma: | 1 lámpa |
| Blende tartomány (F-F): | 2.57 - 2.84 |
| Projektor fényereje: | 3500 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | WXGA (1280x800) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 30 - 300 " |
| Vetítési távolság: | 1 - 10 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.2:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.47 - 1.81:1 |
| Zoom típusa: | Kézi |
| Fényforrás élettartama: | 3500 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 240 W |
| Fényforrás élettartama (gazdaságos üzemmód): | 6000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| RS-232 port: | 1 |
| Zajszint (gazdaságos üzemmód): | 28 dB |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Mátrix mérete: | 0.65 " |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -40 - 40 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 85 % |
| Eltolás: | 112 % |
| Nagyfelbontásra kész (HD-Ready): | Nincs |
| CardBus PCMCIA csatlakozó típusa: | Nincs |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024