Optoma TXR774 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma TXR774 (68 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 7 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.7 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
68
Letöltések
1.299
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | TXR774 |
| Tömeg: | 3700 g |
| Lámpa típusa: | UHP |
| Zajszint: | 32 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Kompatibilitás: | VGA, SVGA, XGA, SXGA+, UXGA, VESA, PC / Macintosh |
| Képernyő méret: | 0.7 " |
| Méretarány: | 4:3 |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 350 W |
| Kapcsolódási technológia: | Vezetékes |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 6 W |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Fókusz: | Kézi |
| Méret (sz x mé x ma): | 300 x 244 x 100.5 mm |
| Kontrasztarány (általános): | 3000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 30 - 90 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 50 - 85 Hz |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 3 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 26.01 - 29.84 mm |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, PAL, SECAM |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 2 |
| Elhelyezés: | Plafon |
| Teljes HD (Full HD): | Nincs |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| Áramkövetelmények: | 100 - 240V |
| Hangkimenet: | 1 |
| Távvezérlés típusa: | IR |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Beépített TV-tuner: | Nincs |
| Hangbemenet: | 2 |
| Projektor fényereje: | 4300 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | XGA (1024x768) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 24 - 306 " |
| Vetítési távolság: | 1 - 11 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.15:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.8 - 2.1:1 |
| Fényforrás élettartama: | 3000 ó |
| Lámpa teljesítménye: | 280 W |
| Fényforrás típusa: | Lámpa |
| S-video bemenetek száma: | 1 |
| RS-232 port: | 1 |
| Színek száma: | 134 millió szín |
| Lencse fókusztávolsága: | F2.6 - 2.81 |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | 30 ° |
| Felbontás: | 1600 x 1200 pixelek |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 85 % |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024