Optoma ZH400UST Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma ZH400UST (79 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 6 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.1 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
79
Letöltések
957
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | ZH400UST |
| Termék színe: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Tömeg: | 5600 g |
| Magasság: | 124 mm |
| Szélesség: | 382 mm |
| Mélység: | 310 mm |
| Zajszint: | 35 dB |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Termék típusa: | Ultra rövid vetítési távolságú projektor |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Kábelek mellékelve: | AC, USB, VGA |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Támogatott képarányok: | 4:3, 16:10, 16:9 |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.3 - 91.1 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 25 - 85 Hz |
| Alap képméretarány: | 16:9 |
| HDMI portok mennyisége: | 2 |
| HDMI-verzió: | 1.4a |
| Fenntarthatósági tanúsítványok: | RoHS |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | - mm |
| Harmonized System (HS)-kód: | 85286200 |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL B, PAL D, PAL G, PAL H, PAL I, PAL N, SECAM B, SECAM D, SECAM G, SECAM K, SECAM K1, SECAM L |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 3 |
| Mikrofonbemenet: | Igen |
| Elhelyezés: | Desktop, Ceiling |
| Nagyítási képesség: | Nincs |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| Teljesítményfelvétel (max.): | 330 W |
| AC (táp) bemenet: | Igen |
| Támogatott grafikus felbontások: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1360 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA) |
| Támogatott videómódok: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Kontrasztarány (dinamikus): | 100000:1 |
| Távvezérlés típusa: | IR |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Smart TV: | Nincs |
| Üzemi magasság: | 0 - 3000 M |
| Jelszavas védelem: | Igen |
| Projektor fényereje: | 4000 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | 1080p (1920x1080) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 87 - 102 " |
| Vetítési távolság: | - M |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 0.25:1 |
| Fényforrás élettartama: | 20000 ó |
| Zajszint (gazdaságos üzemmód): | 30 dB |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Mátrix mérete: | 0.65 " |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -15 - 15 ° |
| Eltolás: | 120 % |
| Támogatott 3D formátumok: | Frame packing, Side by side, Top and bottom |
| Energiafogyasztás (gazdaságos üzemmód): | 210 W |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024