Optoma ZH406ST Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma ZH406ST (74 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 9 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
74
Letöltések
845
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | ZH406ST |
| Termék színe: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Tömeg: | 5500 g |
| Magasság: | 122.5 mm |
| Szélesség: | 337 mm |
| Mélység: | 265 mm |
| Zajszint: | 30 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Termék típusa: | Rövid vetítési távolságú projektor |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 206 W |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Componens videó bemenet (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Támogatott képarányok: | 4:3, 16:10, 16:9 |
| HDMI csatlakozó típusa: | Teljes méretű |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom-tartomány: | 0 - 85 % |
| Kijelzési szöveg (OSD) nyelvei: | ARA, CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FAS, FIN, FRE, GRE, HUN, IND, ITA, JPN, NOR, POL, POR, RUS, SWE, TUR, VIE |
| Piaci pozicionálás: | Short throw |
| Kontrasztarány (általános): | 300000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.375 - 91.146 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 50 - 85 Hz |
| Alap képméretarány: | 16:9 |
| HDMI portok mennyisége: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| PC audio kimenet: | Igen |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 20 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| Fókusztávolság: | - mm |
| Harmonized System (HS)-kód: | 85286200 |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, PAL, SECAM |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Nincs |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 2 |
| Mikrofonbemenet: | Igen |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| Elhelyezés: | Ceiling, Floor |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| PC audio bemenet: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Teljesítményfelvétel (max.): | 269 W |
| Támogatott grafikus felbontások: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 576 (WSVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 800 (WXGA), 1360 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Támogatott videómódok: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rögzített fókuszhossz: | 7.51 mm |
| Távvezérlés típusa: | IR |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RJ-45, RS-232 |
| OSD nyelvek száma: | 25 |
| Smart TV: | Nincs |
| Üzemi magasság: | 0 - 3000 M |
| Jelszavas védelem: | Igen |
| Projektor fényereje: | 4200 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | 1080p (1920x1080) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 36.43 - 301.4 " |
| Vetítési távolság: | 0.4 - 3.31 M |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 0.5:1 |
| Zoom típusa: | Rögzített |
| Fényforrás élettartama: | 30000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lézer |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -30 - 30 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 85 % |
| Trapéztorzítás korrigálása, vízszintes: | -30 - 30 ° |
| Eltolás: | 116 % |
| Támogatott 3D formátumok: | Frame packing, Side by side |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024