Optoma ZH461 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma ZH461 (69 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 7 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.7 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
69
Letöltések
384
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | ZH461 |
| Termék színe: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Tömeg: | 4500 g |
| Magasság: | 122.5 mm |
| Szélesség: | 337 mm |
| Mélység: | 265 mm |
| Zajszint: | 30 dB |
| Wi-Fi: | Nincs |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| Termék típusa: | Standard vetítési távolságú projektor |
| Beépített kártyaolvasó: | Nincs |
| Áramfogyasztás (tipikus): | - W |
| Kábelek mellékelve: | AC |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Kompozit videó bemenet: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Támogatott képarányok: | 4:3, 16:9 |
| Tartalmazza az elemet: | Igen |
| Üzemi hőmérséklettartomány (T-T): | 5 - 40 °C |
| HDR támogatás: | Igen |
| Piaci pozicionálás: | Hordozható |
| Kontrasztarány (általános): | 300000:1 |
| Vízszintes letapogatási frekvencia: | 15.375 - 91.146 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia: | 50 - 85 Hz |
| Alap képméretarány: | 16:9 |
| HDMI portok mennyisége: | 2 |
| HDMI-verzió: | 1.4/2.0a |
| PC audio kimenet: | Igen |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fókusztávolság: | 20.91 - 32.62 mm |
| Analóg jel formátumrendszere: | NTSC, NTSC J, NTSC M, PAL, PAL B, PAL D, PAL G, PAL H, PAL I, PAL M, PAL N, SECAM B, SECAM D, SECAM G, SECAM K |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 2 |
| Mikrofonbemenet: | Igen |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| DVI-port: | Nincs |
| PC audio bemenet: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Teljesítményfelvétel (max.): | 282 W |
| Támogatott videómódok: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| Hőleadás: | 918 BTU/h |
| Projektor fényereje: | 5000 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | 1080p (1920x1080) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 20.2 - 320.4 " |
| Vetítési távolság: | 0.51 - 8.14 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.6:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 1.4:1 - 2.24:1 |
| Zoom típusa: | Kézi |
| Fényforrás élettartama: | 30000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lézer |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | -30 - 30 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 80 % |
| Trapéztorzítás korrigálása, vízszintes: | -30 - 30 ° |
| Eltolás: | 100 % |
| 3D sync port: | Igen |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024