Optoma ZU725TST Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Optoma ZU725TST (92 oldal) a videokivetítő kategóriában. Ez a kézikönyv 9 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
92
Letöltések
484
Termékspecifikációk
| Márka: | Optoma |
| Kategória: | videokivetítő |
| Modell: | ZU725TST |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 17500 g |
| Magasság: | 185.5 mm |
| Szélesség: | 486 mm |
| Mélység: | 394.5 mm |
| Zajszint: | 36 dB |
| Áramforrás: | AC |
| AC bemeneti feszültség: | 90 - 264 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Mennyiség csomagonként: | 1 db |
| Felhasználói kézikönyv: | Igen |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 260 W |
| Kábelek mellékelve: | Biztosított áramellátás |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Képernyőn futó szöveg (OSD): | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| 3D: | Igen |
| Áramfogyasztás (készenlét): | 0.5 W |
| Támogatott képarányok: | 4:3, 16:10, 16:9 |
| HDMI csatlakozó típusa: | Teljes méretű |
| Fókusz: | Motorizált |
| HDR támogatás: | Igen |
| Kijelzési szöveg (OSD) nyelvei: | CHI (SIMPL), CHI (TR), DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, POR, RUS |
| Piaci pozicionálás: | Üzleti |
| Kontrasztarány (általános): | 1100:1 |
| Alap képméretarány: | 16:10 |
| HDMI portok mennyisége: | 3 |
| HDMI-verzió: | 1.4a/2.0 |
| Kimeneti teljesítmény (RMS): | 10 W |
| Beépített hangszóró(k): | Igen |
| Fókusztávolság: | 11.11 - 14.16 mm |
| VGA (D-Sub) portok száma: | 1 |
| USB 2.0 A típusú portok száma: | 1 |
| Elhelyezés: | Plafon |
| Nagyítási képesség: | Igen |
| Teljes HD (Full HD): | Igen |
| Kábelzár csatlakozó: | Igen |
| Kábelzár-bővítőhely típusa: | Kensington |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Teljesítményfelvétel (max.): | 520 W |
| Kontrasztarány (dinamikus): | 3000000:1 |
| Soros csatlakozófelület típusa: | RS-232 |
| OSD nyelvek száma: | 9 |
| Hang (bal, jobb) kimenet: | 1 |
| Projektor fényereje: | 6000 ANSI lumen |
| Vetítési technológia: | DLP |
| A projektor integrált felbontása: | WUXGA (1920x1200) |
| Képernyőméret-kompatibilitás: | 50 - 300 " |
| Vetítési távolság: | 0.79 - 6.21 M |
| Nagyítási (zoom) arány: | 1.26:1 |
| Képtávolság/képszélesség arány: | 0.75:1 ~ 0.95:1 |
| Zoom típusa: | Automatikus |
| Fényforrás élettartama: | 30000 ó |
| Fényforrás típusa: | Lézer |
| Hang (jobb, bal) bemenet: | 1 |
| Színek száma: | 1,073 milliárd szín |
| Trapéztorzítás korrigálása, függőleges: | 15 ° |
| Fényeloszlás egyenletessége: | 95 % |
| Trapéztorzítás korrigálása, vízszintes: | 30 ° |
| 3D sync port: | Igen |
| Vízszintes lencse eltolás: | -15 - 15 % |
| Függőleges lencse eltolás: | -50 - 50 % |
| Projektor fényerő: | 7200 LED lumen |
| HDBaseT csatlakozó: | Igen |
Útmutatók videokivetítő Optoma
29 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
27 Május 2024
26 Május 2024
Útmutatók videokivetítő
Legújabb útmutatók videokivetítő
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024