Használati útmutató Orbegozo KT 6001
Orbegozo vizforraló KT 6001
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Orbegozo KT 6001 (27 oldal) a vizforraló kategóriában. Ezt az útmutatót 11 ember találta hasznosnak és 9 felhasználó értékelte átlagosan 4.6 csillagra
Oldal 1/27

CCIAAU–AAULIENT LÍQIDOS MNUL DE INSTRCONES
KUOAUAEETTL - INSTRCTIN MNL
BOUOILLIRE- MANUEL D’NNISTTIRUCOS
CÇHAAAALEIR - MNUL DE INSTRUÕES
6001 KT
SSoni,fer ..A
Avidig,6 en da e Santao 8
30007cEp Muria saña
soonifer@sniferes .
MadenR i PC
Leeneneesenuneseureseproureopruursonsus.Sóaa ttamt t maaal t d tiliza t aaat ygádl aa fta clta lo
aáaaáaasporí d l m obenrteosejores resultdos y l mxim seurgidd de uso .
Rehsnureubeorerunnnhspnensveor reerenenoreroobadt i maaal cflly f igt i apliac ad a itf fc i d t tain
tt d he bes resusnlt aensre se useu af .
Veuereenveenenuevn’usereppreeonserveeporoe illz li atttimt c mal aatd tili ct aail t cz-l u tut
cçconsuonuure.C’seueltati ft est lal faon’obereseeursrésuseunesé dtni l mill ltat t uréope it timal
dtiliti’usaon.
Leesenuuosenenese ur esepreho eureo pronsuuur. Sia t maal cidadamt at d tiliza t aal gad- aa clta fta ó
aáaaáaaaaaãss, poerim d ober ost mehores resul ltdos e mxim seurgnç n utilizço.
Termékspecifikációk
| Márka: | Orbegozo |
| Kategória: | vizforraló |
| Modell: | KT 6001 |
| Termék színe: | Fehér |
| 360 fokban elforgatható alapzat: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Állítható hőfokszabályzó: | Nincs |
| Áram: | 2200 W |
| AC bemeneti feszültség: | 230 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Víztartály kapacitás: | 1.7 L |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Forralt-száraz védelem: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Akasztott tető: | Igen |
| Vezetéknélküli: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Fedélnyitás típusa: | Pedál |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Orbegozo KT 6001, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók vizforraló Orbegozo
31 December 2025
9 December 2024
1 Október 2024
15 Szeptember 2024
9 Augusztus 2024
31 Július 2024
23 Július 2024
19 Július 2024
17 Július 2024
13 Július 2024
Útmutatók vizforraló
Legújabb útmutatók vizforraló
10 Április 2025
10 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
8 Április 2025
7 Április 2025
7 Április 2025
5 Április 2025
5 Április 2025