Oregon Scientific RM308P Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Oregon Scientific RM308P (10 oldal) a rádiós ébresztőóra kategóriában. Ez a kézikönyv 10 embernek volt hasznos, és 7 felhasználó értékelte átlagosan 4.3 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
10
Letöltések
1.435
Termékspecifikációk
| Márka: | Oregon Scientific |
| Kategória: | rádiós ébresztőóra |
| Modell: | RM308P |
| Termék színe: | Fekete |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 145 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Típus: | Digitális asztali óra |
| Mennyiség csomagonként: | 1 db |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 2 |
| Akkumulátor típus: | AAA |
| Naptár: | Igen |
| Vetítési funkció: | Idő |
| Külső megjelenés: | Négyszögletes |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Vetítési felület: | Ceiling, Wall |
| Vetítés szöge: | 170 ° |
Útmutatók rádiós ébresztőóra Oregon Scientific
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
7 Június 2024
Útmutatók rádiós ébresztőóra
Legújabb útmutatók rádiós ébresztőóra
21 Június 2024
21 Június 2024
21 Június 2024
14 Június 2024
14 Június 2024