Power Dynamics PDC30 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Power Dynamics PDC30 (20 oldal) a hi-fi rendszer kategóriában. Ez a kézikönyv 30 embernek volt hasznos, és 5 felhasználó értékelte átlagosan 5.0 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
20
Letöltések
311
Termékspecifikációk
| Márka: | Power Dynamics |
| Kategória: | hi-fi rendszer |
| Modell: | PDC30 |
| Termék színe: | Fekete |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Tömeg: | 2200 g |
| Magasság: | 190 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Cél: | Otthoni |
| AC bemeneti feszültség: | 100-240 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50-60 Hz |
| Kapcsolódási technológia: | Vezetékes |
| Jel-zaj aránya (SNR): | - dB |
| Audió kimeneti csatornák: | - csatornák |
| Frekvenciatartomány: | 30 - 20000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | 1 % |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Hangerőszabályzó: | AC/akkumulátor |
| DC bemeneti feszültség: | 12 V |
| Csúcsteljesítmény csatornánként: | 30 W |
| Bemeneti impedancia: | 8 Ω |
Útmutatók hi-fi rendszer Power Dynamics
10 Augusztus 2024
10 Augusztus 2024
7 Augusztus 2024
5 Augusztus 2024
5 Augusztus 2024
Útmutatók hi-fi rendszer
Legújabb útmutatók hi-fi rendszer
9 Április 2025
6 Április 2025
2 Április 2025
1 Április 2025
31 Március 2025