Prestigio MultiReader 5364 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Prestigio MultiReader 5364 (20 oldal) a e-olvasó kategóriában. Ez a kézikönyv 21 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
20
Letöltések
233
Termékspecifikációk
| Márka: | Prestigio |
| Kategória: | e-olvasó |
| Modell: | MultiReader 5364 |
| Termék színe: | Fekete |
| Magasság: | - mm |
| Szélesség: | - mm |
| Mélység: | - mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Technológia: | E Ink |
| Képernyő méret: | 6 " |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Képernyőfelbontás: | 800 x 600 pixelek |
| Belső tárolókapacitás: | 4 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | microSD (TransFlash), microSDHC |
| Áramforrás típusa: | Akkumulátor |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Nincs |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Fejhallgató csatlakozhatóság: | 3,5 mm-es |
| Akkumulátor maximális élettartama: | - ó |
| Telepített operációs rendszer: | Android |
| E-mail: | Igen |
| Memóriakártya maximális mérete: | 32 GB |
| Akkumulátor élettartama: | 8000 oldalak |
| Beépített processzor: | Allwinner A13 |
| Óra funkció: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Menünyelvek: | Angol |
| Támogatott dokumentum formátumok: | TXT |
| Csatlakozófelület típusa: | USB 2.0 |
| Szín: | Nincs |
| Processzor frekvencia: | 1000 MHz |
| Szürkeárnyalati szintek: | 16 |
Útmutatók e-olvasó Prestigio
27 Augusztus 2024
1 Július 2024
4 Június 2024
4 Június 2024
4 Június 2024
Útmutatók e-olvasó
Legújabb útmutatók e-olvasó
7 Január 2025
1 Január 2025
26 December 2024
16 Október 2024
4 Október 2024