Használati útmutató Netgear D1500
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear D1500 (114 oldal) a router kategóriában. Ezt az útmutatót 10 ember találta hasznosnak és 2 felhasználó értékelte átlagosan 4.4 csillagra
Oldal 1/114

350 East Plumeria Drive
San Jose, CA 95134
USA
August 2014
202-11390-01
N150 WiFi DSL Modem Router—Essentials Edition
Model D500
N300 WiFi DSL Modem Router—Essentials Edition
Model D1500
User Manual
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | D1500 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 141 g |
| Magasság: | 28 mm |
| Szélesség: | 166 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Integrált kapcsoló: | Igen |
| Termék típusa: | Asztali router |
| Áramforrás típusa: | AC |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LED-kijelzők: | DSL, LAN, Link, Power, WAN, WLAN |
| Kábelek mellékelve: | LAN (RJ-45), Phone (RJ-11) |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Készülékház anyaga: | Műanyag |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 2 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| AC adapter mellékelve: | Igen |
| USB port: | Nincs |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Biztonsági algoritmusok: | WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10, 100 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Antennák száma: | 2 |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Újraindító gomb: | Igen |
| A legfontosabb Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN adatátviteli sebesség (max.): | 300 Mbit/s |
| Eternet LAN csatlakozó felület típusa: | Fast Ethernet |
| Levehető antenna/antennák: | Igen |
| Webalapú kezelés: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Nincs |
| Antenna kialakítása: | Külső |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv6 |
| RJ-11 portok száma: | 1 |
| DSL WAN: | Igen |
| SIM-kártya csatlakozó: | Nincs |
| 3G/4G USB modem kompatibilitás: | Nincs |
| 3G: | Nincs |
| 4G: | Nincs |
| ADSL2+: | Igen |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear D1500, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
8 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
23 Március 2025