Használati útmutató Netgear R6100-100PES
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear R6100-100PES (122 oldal) a router kategóriában. Ezt az útmutatót 7 ember találta hasznosnak és 7 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra
Oldal 1/122

350 East Plumeria Drive
San Jose, CA 95134
USA
July 2013
202-11240-01
R6100 WiFi Router
AC1200 Dual Band
User Manual
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | router |
| Modell: | R6100-100PES |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 322 g |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 180 mm |
| Mélység: | 170 mm |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Kábelek mellékelve: | LAN (RJ-45) |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| USB-csatlakozók száma: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 4 |
| Ethernet/LAN csatlakozás: | Igen |
| AC adapter mellékelve: | Igen |
| Mobilhálózati kapcsolat: | Nincs |
| USB verziója: | 2.0 |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Biztonsági algoritmusok: | WPA, WPA2-PSK |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10, 100 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| A legfontosabb Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN adatátviteli sebesség (max.): | 300 Mbit/s |
| Támogatott WLAN adatátviteli sebességek: | 300 Mbit/s |
| Eternet LAN csatlakozó felület típusa: | Fast Ethernet |
| Ethernet WAN: | Igen |
| 3G: | Nincs |
| 4G: | Nincs |
| Sávszélesség (első): | 2.4 GHz |
| Sávszélesség (második): | 5 GHz |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear R6100-100PES, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók router Netgear
11 Október 2024
8 Október 2024
28 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
18 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
11 Szeptember 2024
8 Szeptember 2024
Útmutatók router
Legújabb útmutatók router
9 Április 2025
9 Április 2025
9 Április 2025
31 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
30 Március 2025
23 Március 2025