Használati útmutató Netgear EX6120
Netgear wifi ismétlő EX6120
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear EX6120 (20 oldal) a wifi ismétlő kategóriában. Ezt az útmutatót 9 ember találta hasznosnak és 5 felhasználó értékelte átlagosan 4.8 csillagra
Oldal 1/20

Beknopte
handleiding
AC1200 Dual Band WiFi Range Extender
Model EX6120
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | wifi ismétlő |
| Modell: | EX6120 |
| Tömeg: | 293 g |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Mélység: | 38 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Típus: | Hálózati adóegység |
| Integrált kapcsoló: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 1 |
| Harmonized System (HS)-kód: | 85176990 |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Biztonsági algoritmusok: | WEP, WPA, WPA2-PSK, WPS |
| Adatátviteli sebesség: | 1200 Mbit/s |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Maximális átviteli távolság: | - M |
| Támogatott böngésző: | Microsoft Internet Explorer 8.0, Firefox 20, Safari 5.1, Google Chrome 25.0 |
| Antennák száma: | 2 |
| WI-FI adatátviteli sebesség (max.): | 1200 Mbit/s |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear EX6120, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók wifi ismétlő Netgear
3 Október 2024
3 Szeptember 2024
26 Július 2024
23 Július 2024
22 Július 2024
20 Július 2024
20 Július 2024
16 Július 2024
16 Július 2024
14 Július 2024
Útmutatók wifi ismétlő
Legújabb útmutatók wifi ismétlő
30 Március 2025
30 Március 2025
25 Március 2025
13 Január 2025
12 Január 2025
6 Január 2025
4 Január 2025
3 Január 2025
31 December 2025
31 December 2025