Használati útmutató Netgear EX6110
Netgear wifi ismétlő EX6110
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear EX6110 (43 oldal) a wifi ismétlő kategóriában. Ezt az útmutatót 10 ember találta hasznosnak és 2 felhasználó értékelte átlagosan 5.0 csillagra
Oldal 1/43

AC1200 WiFi Range Extender
User Manual
Model EX6110
July 2018
202-11748-02
350 E. Plumeria Drive
San Jose, CA 95134
USA
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | wifi ismétlő |
| Modell: | EX6110 |
| Termék színe: | Fehér |
| Tömeg: | 152 g |
| Magasság: | 64.8 mm |
| Szélesség: | 72.5 mm |
| Mélység: | 72.5 mm |
| Típus: | Hálózati adó- és vevőegység |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LED-kijelzők: | Igen |
| Hálózati szabvány: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Biztonsági algoritmusok: | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Adatátviteli sebesség: | 1200 Mbit/s |
| Maximális átviteli távolság: | - M |
| WPS nyomógomb: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Újraindító gomb: | Igen |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear EX6110, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók wifi ismétlő Netgear
3 Október 2024
3 Szeptember 2024
26 Július 2024
23 Július 2024
22 Július 2024
20 Július 2024
20 Július 2024
16 Július 2024
16 Július 2024
14 Július 2024
Útmutatók wifi ismétlő
Legújabb útmutatók wifi ismétlő
30 Március 2025
30 Március 2025
25 Március 2025
13 Január 2025
12 Január 2025
6 Január 2025
4 Január 2025
3 Január 2025
31 December 2025
31 December 2025