Használati útmutató Netgear SRS60
Netgear wifi ismétlő SRS60
Olvassa el alább 📖 a magyar nyelvű használati útmutatót Netgear SRS60 (27 oldal) a wifi ismétlő kategóriában. Ezt az útmutatót 10 ember találta hasznosnak és 7 felhasználó értékelte átlagosan 4.5 csillagra
Termékspecifikációk
| Márka: | Netgear |
| Kategória: | wifi ismétlő |
| Modell: | SRS60 |
| Termék színe: | Fehér |
| Tömeg: | 930 g |
| Magasság: | 246 mm |
| Szélesség: | 173 mm |
| Mélység: | 84 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Típus: | Hálózati jelismétlő |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Gyors áttekintő útmutató: | Igen |
| Ethernet LAN (RJ-45) portok: | 4 |
| AC adapter mellékelve: | Igen |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Belső memória: | 512 MB |
| Biztonsági algoritmusok: | WPA, WPA2-PSK |
| Ethernet LAN adatátviteli sebességek: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Csatlakozás utáni azonnali használat ('Plug and Play'): | Igen |
| Maximális átviteli távolság: | - M |
| DC-bemeneti jackdugó: | Igen |
| Kimeneti áram: | 2.5 A |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Felszerelés típusa: | Asztali/fali |
| Antennák száma: | 6 |
| Antenna típusa: | Belső |
| WI-FI adatátviteli sebesség (max.): | 3000 Mbit/s |
| Külső áramszolgáltató: | Igen |
| Falra szerelhető szerelvény: | Igen |
| Moduláció: | 256-QAM |
| Alkalmas az országban/helyben való használathoz: | Észak Amerika |
Szüksége van segítségre?
Ha segítségre van szüksége Netgear SRS60, tegyen fel kérdést alább, és más felhasználók válaszolnak Önnek
Útmutatók wifi ismétlő Netgear
3 Október 2024
3 Szeptember 2024
26 Július 2024
23 Július 2024
22 Július 2024
20 Július 2024
20 Július 2024
16 Július 2024
16 Július 2024
14 Július 2024
Útmutatók wifi ismétlő
Legújabb útmutatók wifi ismétlő
30 Március 2025
30 Március 2025
25 Március 2025
13 Január 2025
12 Január 2025
6 Január 2025
4 Január 2025
3 Január 2025
31 December 2025
31 December 2025