Nissin i400 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Nissin i400 (20 oldal) a Warmtelade kategóriában. Ez a kézikönyv 29 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.7 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
20
Letöltések
1.800
Termékspecifikációk
| Márka: | Nissin |
| Kategória: | Warmtelade |
| Modell: | i400 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 203 g |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Típus: | Kompakt vaku |
| Elemek/akkumulátorok támogatott száma: | 1 |
| Beviteli feszültség: | 1.2 V |
| Tápegység típusa: | Akkumulátor |
| Kompatibilis márkájú fényképezőgépek: | Canon |
| Színhőmérséklet: | 5600 K |
| Hozzávetőleges újratöltési idő (min.): | 0.1 s |
| Hozzávetőleges újratöltési idő (max.): | 4 s |
Útmutatók Warmtelade Nissin
13 Június 2024
13 Június 2024
13 Június 2024
13 Június 2024
13 Június 2024
Útmutatók Warmtelade
Legújabb útmutatók Warmtelade
18 Augusztus 2024
16 Augusztus 2024
20 Június 2024
20 Június 2024
20 Június 2024