Nissin MG10 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Nissin MG10 (51 oldal) a Warmtelade kategóriában. Ez a kézikönyv 38 embernek volt hasznos, és 3 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
51
Letöltések
913
Termékspecifikációk
| Márka: | Nissin |
| Kategória: | Warmtelade |
| Modell: | MG10 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 975 g |
| Magasság: | 210 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Mélység: | 145 mm |
| Típus: | Segédvaku |
| Hordtáska: | Igen |
| Villanykörte erőssége: | 8 W |
| Tápegység típusa: | Akkumulátor |
| Működési frekvencia: | 2400 MHz |
| Vezetéknélküli csatlakozások: | Igen |
| Kompatibilis márkájú fényképezőgépek: | Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony |
| Hozzávetőleges feltöltési idő: | - s |
| Vezérszám (ISO 100, 35 mm-es zoom mellett): | 80 M |
| Vízszintes elmozdulás: | -180 - 180 ° |
| Függőleges forgásszög: | -7 - 90 ° |
| Villantások hozzávetőleges száma: | 100000 |
| Hozzávetőleges újratöltési idő (min.): | 1.5 s |
| Hozzávetőleges újratöltési idő (max.): | 3.5 s |
| Villanási idő (min. teljesítmény): | 1/167 s |
| Villanási idő (max. teljesítmény): | 1/10000 s |
Útmutatók Warmtelade Nissin
13 Június 2024
13 Június 2024
13 Június 2024
13 Június 2024
13 Június 2024
Útmutatók Warmtelade
Legújabb útmutatók Warmtelade
18 Augusztus 2024
16 Augusztus 2024
20 Június 2024
20 Június 2024
20 Június 2024