Novy 6834 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Novy 6834 (24 oldal) a légvezető búra kategóriában. Ez a kézikönyv 19 embernek volt hasznos, és 6 felhasználó értékelte átlagosan 4.3 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
24
Letöltések
1.198
Termékspecifikációk
| Márka: | Novy |
| Kategória: | légvezető búra |
| Modell: | 6834 |
| Termék színe: | Fehér |
| Magasság: | 313 mm |
| Szélesség: | 868 mm |
| Mélység: | 508 mm |
| Zajszint: | 46 dB |
| Típus: | Beépített |
| Zajszint (magas sebességfokozat): | 66 dB |
| Motorteljesítmény: | 299 W |
| Sebességfokozatok száma: | 3 |
| Maximális légáramlási teljesítmény: | 1080 m³/h |
| Elszívás típusa: | Recirkulációs |
| Zsírszűrő típusa: | Fém |
| Kivezetőcső átmérője: | 150 mm |
| Zajszint (alacsony sebességfokozat): | 50 dB |
| Szűrők száma: | 2 db |
| Zajszint (közepes fordulatszám): | 57 dB |
Útmutatók légvezető búra Novy
27 Május 2024
24 Május 2024
23 Május 2024
22 Május 2024
22 Május 2024
Útmutatók légvezető búra
Legújabb útmutatók légvezető búra
6 Augusztus 2024
22 Június 2024
22 Június 2024
22 Június 2024
22 Június 2024