Novy Mood 7550 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Novy Mood 7550 (44 oldal) a légvezető búra kategóriában. Ez a kézikönyv 29 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.1 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
44
Letöltések
357
Termékspecifikációk
| Márka: | Novy |
| Kategória: | légvezető búra |
| Modell: | Mood 7550 |
| Termék színe: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Nincs |
| Kijelző típusa: | Érintős |
| Tömeg: | 35500 g |
| Szélesség: | 1080 mm |
| Mélység: | 246 mm |
| Zajszint: | 69 dB |
| Éves energiafogyasztás: | - kWh |
| Típus: | Sziget |
| AC bemeneti feszültség: | 220-230 V |
| AC bemeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Villanykörte erőssége: | 32 W |
| Zajszint (magas sebességfokozat): | 69 dB |
| Csatlakoztatott terhelés: | 202 W |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kézi távvezérlő: | Igen |
| Motorteljesítmény: | - W |
| Magasság (max.): | 370 mm |
| Sebességfokozatok száma: | 4 |
| Maximális légáramlási teljesítmény: | 661 m³/h |
| Elszívás típusa: | Recirkulációs |
| Kivehető szűrő: | Igen |
| Kivezetőcső elhelyezkedése: | Felső |
| Motor mellékelve a csomagban: | Igen |
| Izzók száma: | 1 izzó(k) |
| Izzó típusa: | LED |
| Zajszint (alacsony sebességfokozat): | 53 dB |
| Min. távolság az elektromos főzőlaptól: | 850 mm |
| Min. távolság a gázfőzőlaptól: | 850 mm |
| Szűrők száma: | 4 db |
| Szűrő tisztítás jelző: | Igen |
| Zajszint (közepes fordulatszám): | 59 dB |
| Sötétíthető lámpák: | Igen |
Útmutatók légvezető búra Novy
28 Május 2024
27 Május 2024
23 Május 2024
22 Május 2024
22 Május 2024
Útmutatók légvezető búra
Legújabb útmutatók légvezető búra
6 Augusztus 2024
22 Június 2024
22 Június 2024
22 Június 2024
22 Június 2024