Orava VY-222 Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Orava VY-222 (18 oldal) a porszívó kategóriában. Ez a kézikönyv 19 embernek volt hasznos, és 7 felhasználó értékelte átlagosan 4.3 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
18
Letöltések
1.505
Termékspecifikációk
| Márka: | Orava |
| Kategória: | porszívó |
| Modell: | VY-222 |
| Termék színe: | Fekete |
| Tömeg: | 1100 g |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 420 mm |
| Mélység: | 130 mm |
| Zajszint: | 78 dB |
| Vezetékhossz: | 4.8 M |
| Áramforrás: | AC |
| Tisztítás típusa: | Száraz |
| Feszültség: | - V |
| Áramfogyasztás (tipikus): | 600 W |
| Töltési idő: | - ó |
| Működési idő: | - perc |
| Ergonómikus markolat: | Igen |
| Portároló típusa: | Porzsák nélküli |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Piszokkapacitás szárazon: | - L |
| Porszívó levegőszűrő: | Nem áll rendelkezésre |
| Feltartó fúvóka mellékelve: | Igen |
Útmutatók porszívó Orava
3 Szeptember 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
Útmutatók porszívó
Legújabb útmutatók porszívó
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025