Orava Volcano Használati útmutató PDF Letöltés
Töltse le alább az olasz nyelvű kézikönyvet a következőhöz Orava Volcano (23 oldal) a porszívó kategóriában. Ez a kézikönyv 24 embernek volt hasznos, és 8 felhasználó értékelte átlagosan 4.9 csillagra. Kattintson a letöltésre a letöltéshez, vagy olvassa el online, hogy megnyissa az egyidejű olvasónkat.
Letöltési információk
Fájlformátum
PDF
Fájlméret
0.0 MB
Oldalszám
23
Letöltések
324
Termékspecifikációk
| Márka: | Orava |
| Kategória: | porszívó |
| Modell: | Volcano |
| Termék színe: | Black, Red |
| Tömeg: | 5300 g |
| Zajszint: | 68 dB |
| Éves energiafogyasztás: | - kWh |
| Vezetékhossz: | 6 M |
| Típus: | Henger alakú vákuum |
| Tisztítás típusa: | Száraz |
| Max. bemeneti teljesítmény: | 600 W |
| Porkapacitás: | 4 L |
| Portároló típusa: | Porzsák |
| Szabályos használat: | Otthoni |
Útmutatók porszívó Orava
3 Szeptember 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
8 Június 2024
Útmutatók porszívó
Legújabb útmutatók porszívó
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025
10 Április 2025